پشتیبان آنلاین
.
تلفن تماس
دفتر مرکزی:88984780-021

سفر به بالی و بازدید از جاذبه های گردشگری !!

کد خبر : #132
تاریخ انتشار : دوشنبه, 11 بهمن 1395 15:56
تعداد بازدید : 240
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
سفر به بالی و بازدید از جاذبه های گردشگری !!
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
بالی یکی از مسیرهای پرطرفدار گردشگران در ایام نوروز می باشد ، از جاذبه های توریستی ...

تور بالی نوروز 96


جاذبه های گردشگری بالی

کوه Batur

کوه Batur بهشت کوهستانی است. این یک کوه آتشفشان در بخش شمال شرقی بالی است ، که شامل یک لبه محاصره ، یک زوج از دریاچه کالدرا همراه با دشت ها و مخروط آتشفشان است.

Pura Besakih

جایی در آتشفشان چشم انداز کوهستانی از شمال شرقی بالی شما می توانید مشاهده کنید Pura Besakih   بزرگترین مجموعه معبد هند و در سراسر جزیره بالی است . از ویژگی های این مجموعه معبد می توان گفت که تعداد زیادی از معابد ، زیارتگاه ها و سایر سازه های مذهبی به موازات آن بر دامنه جنوبی کوه آگونگ گسترش یافته است .

Tanah Lot

معبد Tanah Lot یکی از مقدس ترین معابد هند می باشد که در بالی است ، طراحی و معماریش آن را به یک مکان منحصر به فرد تبدیل کرده است . این معبد در بالای یک جزیره کوچک صخره ای در نزدیکی جنوب غربی ساحل بالی واقع شده است.

معبد Tirtha Empul

معبد Tirtha Empul در قلب جزیره واقع شده و آب آن دارای ویژگی تصفیه شدن است . استخری که از این معبد بزرگ هندو پر می شود ،همان است که از قرن 10 تا حال در سراسر اعتقادات مذهبی در دوران گذشته آمده است .

Batubulan

Batubulan  روستایی می باشد که در شمال شرق پایتخت Denpasar واقع شده است . یک قسمت مشهور جهان برای فرهنگ عالی و تاریخ آن ، به ویژه برای رقص Barong هنری است .

جنگل میمون Ubud

جنگل میمون Ubud یکی دیگر از بهشت های طبیعی بالی است .  آنجا یک پناهگاه میمون منحصر به فرد نیز است .این جنگل در Ubud قرار گرفته است ، تنها چند کیلومتر از شمال پایتخت فاصله دارد .

Bedugul

Bedugul یکی از واقعه های برجسته تاریخی می باشد که بیشترین بازدید را در بالی به خود اختصاص داده است. این منطقه منظره زیبا از سه دریاچه Bratan ، Tamblingan ، Buyan را پوشش می دهد.

Goa Gajah

سفر خود را به جزیره بالی ادامه دهید و به لذت بردن از یک سفر کوتاه به جنگل های سرسبز در بخش جنوب شرقی جزیره بپردازید . شما می توانید در سراسر غار عرفانی و الهام بخشی که به نام  Goa Gajah  معروف می باشد چرخی بزنید .

بالی ، پارک ملی برات

بالی برات،  پارک ملی است که شاید در جزیره بالی زیبا ترین بهشت طبیعی باشد . پارک در نوک غربی جزیره واقع است ، که در آن شما می توانید خود را در یک ترکیب طبیعی منحصر به فرد از جنگل های بارانی ، بادهای موسمی رها سازید .


“ سفر به بالی و بازدید از جاذبه های گردشگری !! ” 

ورود اعضا
آدرس
تهران، میدان فاطمی،ابتدای شهید گمنام،شماره 29،واحد 3
دفتر مرکزی:88984780-021
نمابر:88961829-021
آدرس اینستاگرام
دسترسی سریع
  
آمار

عضویت در خبرنامه
خبرنامه
ماژول :
 
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ناخدای سفر می باشد.