تور چین

 • کد تور: 98152
 • قیمت: 16.995.000 تومان
 • مدت: 8شب و 9روز
 • تاریخ اولین برگزاری: 1398-02-21
 • خدمات تور: بلیط رفت و برگشت ماهان- ویزای گروهی - ترانسفر فرودگاهی - 8 شب اقامت در هتل 5 ستاره - صبحانه - پرواز داخلی پکن/شانگهای - بیمه مسافرتی - راهنمای فارسی زبان از تهران به همراه گروه - 3 گشت ویژه به همراه ناهار --- مشاهده گشت ها در پکیج 
 • رزرو این تور

تور چین ویژه بهار و تابستان 98

تور ترکیبی چین نوروزی با 7شب اقامت در بهترین هتل های  5 ستاره لوکس پذیرای مسافران عزیز ناخدای سفر میباشد. پرواز (ماهان) سفر خوبی را برای شما رقم خواهند زد .

خدمات ویژه ناخدای سفر :  بلیط رفت و برگشت ماهان- ویزای گروهی – ترانسفر فرودگاهی – 8 شب اقامت در هتل 5 ستاره – صبحانه – پرواز داخلی پکن/شانگهای – بیمه مسافرتی – راهنمای فارسی زبان از تهران به همراه گروه – 3 گشت ویژه به همراه ناهار

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با همکاران واحد فروش ناخدای سفر تماس حاصل نمائید

021-88984780

 

 هر تمدنی داستانی منحصر به فرد و شنیدنی دارد. در مورد داستان چین، یک چیز حتمی است؛ هر ورق این دفتر را که نگاه کنیم و به هر گوشه که سر بزنیم، تنها یک چیز می‌بینیم: عظمت و بزرگی. چه صحبت از بلندترین دیوار دفاعی دنیا باشد، چه یک ارتش سفالی برای محافظت از پادشاه در دنیای دیگر و چه بزرگترین و عظیم‌ترین کاخ سلطنتی دنیا، هر گوشه این کشور را که بنگرید، نمود این شکوه و عظمت را خواهید دید.

در تور چین چه به دنبال دیدن مناظر زیبای طبیعی باشید، چه به دنبال بازدید از جاذبه‌های تاریخی و یا دیدن شهرهایی مدرن با آسمان‌خراش‌هایی سر به فلک کشیده، این سفر شما را نه تنها ناامید بلکه غافل‌گیر خواهد کرد.

تور چین نوروز
تور چین نوروز

جاذبه های گردشگری چین:

 1. برج طبل و برج ناقوس
 2. منطقه هنر ۷۹۸
 3. نانلوگوکسیانگ
 4. معبد لاما
 5. پارک بیهای
 6. میدان تیانانمن
 7. کاخ تابستانی
 8. معبد بهشت
 9. بادالینگ
 10. شهر ممنوعه

 

درج سفرنامه و دیدگاه‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *