تعطیلات خرداد

تعطیلات خرداد

تعطیلات خرداد کجا بریم؟

 

خرید مستقیم تور ، بلیط و هتل تخفیف دار 88984780 – 021

.

.

 

تعطیلات خرداد قراره حال و هوامون عوض شه !!!

تعطیلات خرداد فرصت فوق الهاده برای سفر در بهار است و امسال ناخدای سفر پیشنهادهای ویژه ای برای شما خواهد داشت!

همه ما می دانیم که سفر برای سلامتی مان خوب است و در کل سفر کردن را دوست داریم. اگر دچار روزمرگی شده اید، یک سفر چند روزه به یکی از شهرها و یا کشورهای اطراف هم می تواند حس و حالتان را عوض کند.

اجرای تور تعطیلات خرداد یکی از رویکردهای ناخدا در این ماه زیبای سال است. تعطیلاتی که غنیمت باید شمرده شود.

برای اجرای تور تعطیلات ويژه خرداد ماه نیمه های این ماه تعطیلاتی در پیش داریم. که در آن فرصت بهره برداری از نعمت های زیبای بی پایان خداوند برایمان بیش از پیش فراهم می شود.

سفر در این فصل زیبا فرصتی ست برای بازیابی دوباره ی روحمان و دمی آساییدن از این همه دود و آلودگی و صدای گوش خراش. با تور تعطیلات خرداد ناخدا همراه باشید تا سفری به یاد ماندنی  را سپری کنید .

با توجه به 4 روز تعطیلی پیوسته در هفته سوم خرداد ، فرصتی بسیار خوبی برای هموطنانمان فراهم گردیده تا بتوانند به سفر بروند . 

سفر به شهرهای کشورمان از جمله شهرهای شمالی ، لرستان ، کردستان ، تبریز ، اصفهان ، شیراز ، همدان ، کیش ، قشم و مشهد در فصل بهار بسیار لذت بخش می باشد و همچنین سفر به خارج از کشور ، مقاصدی چون دبی ، استانبول ، آنتالیا ، گرجستان ، ارمنستان  و اروپا و حتی اگر زمان بیشتری دارید می توانید به شرق آسیا و روسیه سفر کنید .

( برای دیدن قیمت تورها به   تورهای اقتصادی   و  تورهای لوکس   ناخداسفر سری بزنید )

کافی است مقصد مناسبی را با توجه به علایق ، زمان و بودجه مالی خود انتخاب کنید و برای داشتن سفری ارزان و با کیفیت رزرو  بلیط ، هتل  و اخذ ویزای  خود را به ناخدای سفر  بسپارید .

 

تعطیلات خرداد
تعطیلات خرداد

 

تیم رزرواسیون ناخدا با سابقه فعالیت دیرینه در زمینه گردشگری، بهترین تورهای داخلی ( ایرانگردی ) و  خارجی را به  شما پیشنهاد می کند تا سفری خاطره انگیز در ذهن تان باقی بماند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و داشتن مشاوره رایگان با مشاوران ما تماس بگیرید .

88984780 – 021