تور اروپا

تور اروپا

تور اروپا
تور اروپا

تور اروپا، آنچه باید بدانید

در یک کلام باید اروپا را دید تا به خود گفت دنیا دیده. با تور اروپا، سفر به دل تاریخ خواهید داشت، به همان میزان باشکوه به همان اندازه زیبا و عمیق. اروپا هم فال است و هم تماشا. هم می‌توانید در وادی هنر و تاریخ سیر و سفر کنید و هم لذت کافه ‌نشینی و شب‌های روشن اروپا را تجربه کنید. منظره‌ی بی‌نظیر و طبیعت بکر اروپا هم همیشه به یادتان خواهد ماند. ناخدای سفر ، سفری رویایی را برای شما رقم خواهد زد.

تور اروپا
تور اروپا

 تور اروپا

رویای سفر به سرزمین عجایب و تعطیلاتی که به سرعت برق و باد خواهند گذشت! کدام مقصد، کدام شهر، کدام قاره؟ نفسی عمیق بکشید و چشمهایتان را ببندید. جهانی را تصور کنید که ورای زمان و مکان هر آنچه که روح و جسم را اغنا می‌کند درون خود جای داده است. ثانیه‌ها خواهند گذشت اما هر لحظه به مانند تصوری ابدی در ذهن ثبت خواهد شد. سفر به اروپا سفری الهام بخش است و وسعت جاذبه‌هایی که در مقابل دیدگان آشکار می‌شوند بی‌مانند. همین امر به شما ثابت خواهد کرد که گاه توقعاتمان آنطور که باید و شاید است کمال گونه نیست. اما به طور حتم سفر به این قاره سطح انتظاراتتان را تغییر خواهد داد. این سرزمین اضداد، مدرن و باستانی، ساده و لوکس، سخت و نرم را با ظریف‌ترین طراحی در کنار هم جای داده است و ترکیبی بی بدیل را در سرتاسر پهنه‌اش گسترده است. در تور اروپا با ما همراه شوید تا از این لحظه رویای سفر به این سرزمین را در قالب واقعیتی ناب و خاطره انگیز تجربه کنید.

تور فرانسه

تور فرانسه شما را به دیدن ایفل خواهد برد و ساعت‌های شما را با بازدید از مشهورترین موزه‌ی دنیا پر می‌کند. در پاریس کافه‌نشینی و قدم زدن در شانزلیزه حال و هوای خوبی به شما می‌دهد.

تور اروپا
تور اروپا

تور ایتالیا

ایتالیا آنقدر دیدنی دارد که نمی‌توان فهرست کرد. اما مگر می‌شود به ایتالیا سفر کرد و از واتیکان بازدید نکرد؟ ونیز و کانال‌های آب در آن یکی از مهمترین جاذبه گردشگری ایتالیا هستند. برای دیدن دیدنی های ایتالیا باید همه را فهرست کرد تا به این اسامی رسید و هیچ کدام را جا ننداخت: کلوسئوم، برج پیزا، شهر مدفون شده پمپئی، کلیسای سانتا ماریا دل فیوره در فلورانس.

تور اروپا
تور اروپا

تور اسپانیا

تور اسپانیا یکی از دیدنی‌ترین تورهای اروپاست. اسپانیا یعنی رنگ و موسیقی و رقص. حتی اگر بنای تاریخی و هنری هم نداشته باشد، حال و هوای شهرهایش سفر خاطره‌انگیزی برای شما خواهد بود. با این حال دیدنی‌های اسپانیا آنقدر زیاد است که شما برای دیدن همه آنها وقت کم خواهید آورد. هر شهر اسپانیا حال و هوای خود را دارد. اما دیدن این اماکن و شهرها را از دست ندهید: کلیسای ساگرادا فامیلیا در بارسلون، جزایر قناری در جنوب اسپانیا، موزه پیکاسو در بارسلون، صومعه پادشاهی لاانکارناسیون مادرید، پارک بوئن ریترو مادرید، قصر سلطنتی در مادرید، ورزشگاه و موزه‌‌ی نیوکمپ در بارسلون. دیدن شهرهایی مانند والنسیا و سویا و مالاگا را هم از دست ندهید. در میانه راه‌های بین آنها آثار بی‌نظیری از شهرهای قرون وسطایی را می‌توانید ببینید.

تور اروپا
تور اروپا

تور سوییس

در سوییس خود را به طبیعت بسپارید. آنچه شما را مسحور این کشور می‌کند طبیعت بی‌نظیر آن در دامنه‌ی کوه‌های آلپ است. هرچند که در شهری مانند ژنو شما با انبوهی از نهادهای جهانی مواجه می‌شوید که همیشه درباره‌شان شنیده‌اید. مقر اروپایی سازمان ملل در ژنو قرار دارد. از دیدن دریاچه لوزان غافل نشوید و بالن‌سواری را در شهر برن در برنامه سفر جای دهید.

تور اروپا
تور اروپا

تور پرتغال

پرتغال یک کشور کوچک است که در روبروی ساحل اقیانوس اطلس در شبه جزیره ایبری قرار دارد. به دلیل خط ساحلی زیبا و میراث تاریخی خود، یکی از کشورها با بیشترین بازدیدکننده در اروپا است. نسبت به همسایه خود اسپانیا، در یک زمان یکسان اندازه کوچکتر پرتغال گشتن و دیدن مکان‌های بیشتری را آسان کرده است. آب و هوای معتدل آن را تبدیل به یک مقصد تعطیلات در تمام طول سال کرده است، که در آن مسافران می‌توانند خرابه‌های روم و مور را در میان جاذبه‌های توریستی دیگر در پرتغال ببینید.

تور اروپا
تور اروپا

تور روسیه

ضرب المثلی روسی در بین مردم رایج هست که می گویند:«مسکو قلب و سن پترزبورگ سر است» . روسیه از مقصد های محبوب گردشگران به حساب می آید و  هر ساله از اوایل خرداد ماه ، توریست های بیشماری به شهر سنت پترزبورگ سفر می کنند تا پدیده شگفت انگیز شب های سفید آن را مشاهده کنند.شب های سفید از پدیده های جوی یا اقلیمی محسوب میشود که در عرض های بالای جغرافیایی اتفاق می افتد. در این شب ها در سنت پترزبورگ بین طلوع و غروب خورشید فاصله اندکی است و تقریبا ۲۲ ساعت آسمان روشن و ۲ ساعت هوا گرگ و میش می شود. در این پدیده بی نظیر جوی، طلوع و غروب به علت وسعت مدار عرضی به حدی به یکدیگر نزدیک می شوند که خورشید نمی تواند در افق فرو رود و فرصت استفاده از چراغ ها را از مردم می گیرد.

تور اروپا
تور اروپا