فستیوال خرید استانبول

فستیوال خرید استانبول

فستیوال خرید استانبول 2019

تاریخ شروع فستیوال : شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹8   (2019  – 8 JUNE)

تاریخ پایان فستیوال : دوشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹8  (2019  – 24 JUNE)

مکان برگزاری: سالن های مختلف استانبول

برای دریافت اطلاعات بیشتر با همکاران ما تماس حاصل نمائید 02188984780

مشاهده پکیج

 


 

توضیحات جشنواره:

جشنواره خرید استانبول از ۱۸ خرداد الی ۰۳ تیر ۱۳۹8 در شهر استانبول کشور ترکیه برگزار می گردد.

جشنواره خرید استانبول یکی از مهمترین جشنواره های کشور ترکیه به شمار می آید. جشنواره خرید استانبول، این شهر سنتی را برای تمام کسانی که منتظر بهانه ای برای خرید هستند، به بهشت خرید تبدیل می کند. در این مدت، فعالیت های تقریباً بی وقفه فرهنگی، نمایش، کنسرت، راهپیمایی، در کنار بازی هایی برای کودکان و مسابقاتی برای افراد نترس و متهور، این جشنواره را همراهی خواهند کرد.

مراکز خرید و فروشگاه ها زمانیکه تخفیف ها و فروش های ویژه آنها باعث می شود هزاران بازدیدکننده درباره آن بحث کنند، در مرکز توجه قرار می گیرند. فروشگاه ها تا ساعات اولیه شب یا اغلب ٢٤ ساعته باز هستند، بنابراین، انتظار می رود شهر استانبول در طول این جشنواره، عنوان “شهری که هرگز نمی خوابد” را به خود اختصاص دهد. در صورتی که دوست دارید یک جشنواره حقیقی را تجربه کنید، سبک زندگی جدیدی را کشف کنید و تجربه فوق العاده خرید را داشته باشید، به استانبول بیایید تا تمام امکاناتی را که این شهر ارائه می کند، کشف کنید.

از امتیازهای بی شمار خرید اجناس با تخفیف های بالا و اجناس تعداد زیادی از برندها در طول این جشنواره لذت ببرید. همچنین از فرصت شرکت در قرعه کشی های غافلگیرکننده که هدایای شگفت انگیزی را ارائه می کنند، استفاده کنید.

 

فستیوال خرید استانبول
فستیوال خرید استانبول

 

چرا باید در جشنواره خرید استانبول شرکت کنید؟

در این جشنواره از تجارب مهیج بی شماری لذت خواهید برد که هم ذهن و هم قلب شما را تسخیر می کنند و ماجرای فراموش نشدنی را در طول اقامت یک ماهه تان در استانبول، یکی از خیره کننده ترین شهرهای جهان برای شما رقم می زنند. استانبول، ملغمه ای از جوهره شرقی و پویایی غربی، سرزمینی جذاب به شمار می آید که برای هر کس با هر سلیقه ای، چیزی مناسب برای ارائه دارد. این بار، استانبول با برگزاری جشنواره خرید، برای شما دروازه های خود را به روی دنیایی سرشار از خرید، تفریح، و شگفتی باز خواهد نمود.

از کنسرت ها، مسابقات و نمایشگاه های اختصاصی مد نه تنها در مراکز خرید بلکه در نقاط مرکزی اطراف شهر لذت ببرید. استانبول از شما در مراکز خرید مدرن با محصولات متنوع که هر آنچه را که بدنبال آن هستید زیر یک سقف با تخفیف های خوب قیمت ها، و برنامه های تفریحی غافلگیرکننده، استقبال می کند. و البته، این شهر زیبا از شما دعوت می کند تا از تجارب و ماجراهای جدید در هر گوشه این شهر که ارزش کشف کردن را دارند، لذت ببرید.

 

فستیوال خرید استانبول
فستیوال خرید استانبول

 

مراکز خرید:

استانبول علاوه بر اینکه یکی از مراکز تفریحی و فرهنگی جهان به شمار می آید، کلان شهری است که در فهرست برترین مقاصد سفر علاقمندان به خرید، جای دارد. استانبول با حدود ١٢٠ مرکز خرید در سرتاسر شهر، نسبت به بسیاری از کشورهای اروپایی در مجموع، مراکز خرید بیشتری دارد.

این مراکز خرید، محصولات برندها و خدمات بی شماری در حوزه های بسیاری از جمله لباس تا غذا و تفریحات تا لوازم الکترونیکی را عرضه می نماید؛ و این مراکز خرید علاوه بر اینکه مکانی برای خرید به شمار می آیند، مراکز تفریحی نیز محسوب می شوند. علاقمندان به خرید می توانند هر آنچه را که بدنبال آن هستند در مراکز خرید استانبول که هزاران محصول و برندهای بی شمار را برای تمام گروه های سنی عرضه می کنند، پیدا کنند؛ این مراکز، مکانی هستند که می توانید در جریان روندهای جهان در هر حوزه ای قرار بگیرید.

Akasya
Akasya, Üsküdar 34660 İstanbul
www.ak-asya.com.tr

Capitol
Mahir İz Caddesi 34662 Altunizade / İstanbul
www.capitol.com.tr

Emaar Square Mall
Ünalan Mahallesi, Ayazma Cd. No:78, 34700 Üsküdar/İstanbul
www.emaarsquaremall.com

Forum İstanbul
Kocatepe Paşa Bayrampaşa
www.forumistanbul.com.tr

Grand Bazaar
Beyazıt Mh., 34126 Fatih/İstanbul
www.kapalicarsiyonetim.com

İstinye Park
İstinye Bayırı 73 Istinye
www.istinyepark.com

Kanyon
Büyükdere 185 Levent
www.kanyon.com.tr

Palladium
Barbaros Mah. Halk Cad. No:8-B Ataşehir 34746 İstanbul
www.palladiumatasehir.com.tr

Venezia
Karadeniz Mah., Eski Edirne Asf. No:408, 34250 Küçükköy / Gaziosmanpaşa
www.veneziamegaoutlet.com

Zorlu Center
Levazim Mah. Koru Sok. No:2  34340 Beşiktaş
www.zorlucenter.com

 

جشنواره خرید استانبول
جشنواره خرید استانبول


برترین مراکز خرید استانبول عبارتند از:

 • مرکز خرید استانبول
 • ایستینی پارک
 • مرکز خرید زورلو
 • پالادیوم استانبول
 • مرکز خرید آک
 • مرکز خرید برج های ترامپ
 • فروم استانبول
 • مرکز خرید جواهیر
 • مرکز خرید آستوریا استانبول
 • مرکز خرید نشان تاشی
 • مرکز سفیر استانبول

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رسمی فستیوال به آدرس www.istshopfest.com/en مراجعه فرمایید.

 

 

حرف آخر

به شما متقاضیان عزیر توصیه می کنیم به هر شخص یا وب سایت با یک شماره تماس و یا شرکتی بدون مجوز و بدون عقد قرارداد ، به واسطه پرداخت هزینه کمتر اعتماد نکنید.
همکاران ما آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.

88984780 – 021