مالدیو

مالدیو

مالدیو

 

سفر به مجمع الجزایر مالدیو با سواحل زیبای مرجانی و مرداب های صاف و زلال، محیطی سرشار از آرامش را جهت استراحت برای شما فراهم می نماید.
مالدیو متشکل از 1200 جزیره برروی اقیانوس هند می باشد که پایتخت آن ماله نام دارد و طول پرواز از تهران تا ماله حدود 6 ساعت است و ساعت ماله حدود 1.5 ساعت جلوتر از تهران می باشد. واحد پول مالدیو روفیا است.


در مالدیو هر هتل برروی جزیره ای قرار گرفته که بسان یک شهر کوچک شده و دارای امکانات کامل رفاهی است که از جمله آن غواصی و غواصی مخصوص کودکان، حباب سازی برای کودکان، شنا و کلک سواری بر روی کلک های چوبی، مسابقات قایق های بادبانی، اسکی روی آب و تماشای دلفین ها، رستورانهای سرباز همراه با اجرای موزیک بین المللی به صورت زنده و غذاهای بین المللی و محلی دریایی را می توان اشاره کرد.

علاوه بر این از جاذبه های دیدنی مالدیو می توان موزه ملی و کاخ ریاست جمهوری ، مرداب های صاف و زلال و کم عمق فیروزه ای رنگ، سواحل زیبا با شن های سفید، سفر باقایق های تفریحی و هواپیماهای دریایی، ورزشهای آبی، مسجد جمعه ماله، مغازه های ماهی فروشی و میوه فروشی و فروشگاههای محلی را نام برد.
برای تردد بین جزایر از قایق های پر سرعت استفاده می کنند و با هواپیماهای دریایی مسافت های طولانی تر را می توان طی نمود. برای مشاوره در مورد تور مالدیو با ما تماس بگیرید.

 

مالدیو
Beautiful tropical Maldives resort hotel and island with beach and sea on sky for holiday vacation background concept -Boost up color Processing

نکات مهمی که در سفر به مالدیو باید به آنها توجه کرد

اقامتگاه‌ها

تمامی اقامتگاه‌های مالدیو در جزایر جداگانه و مخصوص به خود قرار دارند که پهنای آن از ۱۵۰ متر تا ۲/۵ کیلومتر متغیر است. بدین معنا است که امکانات اقامتگاهی که انتخاب می‌کنید تنها انتخاب‌های شما در طول سفر میباشند.

ترانسفر به اقامتگاه

پروازهای بین‌المللی در فرودگاه Hulhule شهر ماله (پایتخت مالدیو) انجام می‌گیرند. بسیاری از مسافران با پروازهای چارتر به این‌ محل پرواز میکنند اما سرویس‌های منظمی با هواپیمایی‌های درجه یکی مانند امیریتس (از دبی)، قطر (از دوحه)، ایر سریلانکا (از کولومبو) و هواپیمایی سنگاپور (از سنگاپور) برقرار است. هواپیمایی بریتیش ایرویز هم از اکتبر ۲۰۰۹، ۳ بار در هفته به اینجا پرواز دارد.

باید توجه داشته باشید که اگر پس از غروب به ماله برسید باید برای پرواز با هواپیمای دریایی تا فردا صبر کنید، زیرا این هواپیماها تنها در طول روز قابلیت پرواز دارند. برای تنظیم هرچه بهتر برنامه پرواز و امکانات رفاهی بهتر است با مدیر تورتان مشورت کنید.

مالدیو
مالدیو
مالدیو
مالدیو
مالدیو
مالدیو