هفته طراحی دبی

نمایشگاه طراحی داخلی دبی

هفته طراحی دبی

نمایشگاه طراحی داخلی دبی

تاریخ شروع نمایشگاه: دوشنبه 22 آبان 1396  (2017  – 13 November)

تاریخ پایان نمایشگاه: شنبه 27 آبان 1396 (2017  – 18 November)

سطح برگزاری نمایشگاه : خارجی، بین المللی

قیمت تور هفته طراحی دبی: از 1.450.000 تومان * پرواز “ماهان”


توضیحات نمایشگاه:

هفته طراحی دبی از 22 الی 27 آبان 1396 در دبی برگزار می گردد. هفته طراحی دبی زمینه تشویق و حمایت از رشد صنعت طراحی در دوبی را فراهم میکند. این نمایشگاه نه تنها موقعیت شهر دبی  پایتخت کشور امارات متحده عرب را به عنوان طراحی منطقه بلکه به عنوان محل ملاقات جامعه بین المللی طراحی تثبیت نموده است.

هفته طراحی دوبی همکاری های گسترده ای با جهان تجارت ، موسسات فرهنگی و سازمان های مختلف طراحی را به عهده می گیرد. محور این همکاری ها همواره محتوای با کیفیت آثار است که از طریق آن مخاطبین هدف شرکای برگزاری این رویداد می توانند طراحی را تجربه نمایند. هفته طراحی دوبی تحت مالکیت و مدیریت گروه طراحی دبی- شرکت سرمایه گذاری مشترک بین مرکز مالی بین المللی دبی و شرکت نمایشگاه های خاورمیانه با مسئولیت محدود- برگزار می گردد.

نمایشگاه طراحی داخلی دبی
نمایشگاه طراحی داخلی دبی

 

پروژه ها در هفته طراحی دبی 2017 
طراحی مرکز تجاری شهر:

طراحی مرکز تجاری شهر تنها جایگاه در خاورمیانه برای متخصصین تجاری منطقه به شمار می آید تا در آن طراحی های با کیفیت بالا و اورجینال سراسر جهان را کشف و شناسایی نمایند. این نمایشگاه در سومین دوره برگزاری خود، در منطقه طراحی دبی برگزار می شود و مجموعه ای به دقت گردآوری شده از برندهای مشهور و نوظهور را از طریق طیف وسیعی از گروه های محصولات از جمله مبلمان، لوازم روشنایی، لوازم حمام، لوازم آشپزخانه، منسوجات، و لوازم جانبی به نمایش می گذارد. بخش طراحی مرکز تجاری شهر این رویداد با تحکیم تعاملات و روابط گسترده و فرصت های تجاری در صدد است تا برای خریداران و برندهای تجاری، محیطی پویا فراهم نماید تا در آن به راحتی به معاملات تجاری موثر و کارآمد خود بپردازند. بخش طراحی مرکز تجاری شهر به عنوان بخش اصلی و کلیدی هفته طراحی دوبی از 30-27 اکتبر برگزار می شود.

نمایشگاه طراحی داخلی دبی
نمایشگاه طراحی داخلی دبی


مقصد:

هفته طراحی دبی که سالانه در برگزاری 6 رویداد هفته بین المللی طراحی مختلف مشارکت می کند، جایگاهی برای به نمایش گذاشتن بهترین برندهای نوظهور طراحی در یک مکان واحد، فراهم می نماید. بخش مقصد این رویداد که فرصت کشف و شناسایی استعدادهای جدید را در اختیار مشتاقان طراحی قرار می دهد، طرح هایی از کشورهای شرکت کننده به نمایش می گذارد که پیش از این در عرصه بین المللی به نمایش در نیامده اند.

 

نمایشگاه طراحی داخلی دبی
نمایشگاه طراحی داخلی دبی

نمایشگاه جهانی آثار دانشجویی:

این بخش، نمایشگاهی از نوآورانه ترین پروژه های 10 مدرسه برجسته طراحی جهان است که برای نخستین بار در جهان به نمایش گذاشته می شوند. این نمایشگاه به عنوان بخشی از هفته طراحی دبی، طراحی های دانشجویان این مدارس را که برای نخستین بار در جهان در یک مکان واحد گردآوری شده اند، به نمایش می گذارد.


آثار هنری و چیدمان های سه بعدی:

عنصر کلیدی و هسته مرکزی هفته طراحی دبی، تعدادی آثار طراحی سه بعدی است که توسط طراحان داخلی و بین المللی مشهور در مکان های استراتژیک شهر، تعبیه می شوند. به چالش کشیدن شیوه های سنتی و کشف و شناسایی خلاقیت، به تصویر کشیدن تنوع نوآورانه شهر دوبی ضمن ترویج و تبلیغ دبی به عنوان محیط شهری مستعد و شهری پویا که شگفتی و زیبایی را می توان در هر کجای آن مشاهده نمود، اهداف به نمایش گذاشتن این آثار سه بعدی محسوب می شود.

نمایشگاه طراحی داخلی دبی
نمایشگاه طراحی داخلی دبی

درباره مکان برگزاری هفته طراحی دبی 2017: 

منطقه طراحی دبی به تحکیم و تقویت رشد صنعت طراحی، مد و  تجملات کشور امارات متحده عربی اختصاص دارد. محل اجتماعی برای تجارت ها و مشاغل، شرکت های کارآفرین و افراد، مکانی برای تجمع خلاق فراهم می نماید که در قلب عرصه طراحی منطقه قرار دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رسمی رویداد به آدرس www.dubaidesignweek.ae مراجعه فرمایید.