بالی

بالی

جزیره‌ای است واقع در کشور اندونزی که از مراکز گردشگری مهم جهان به شمار می‌رود.
بالی جزیره خدایان ، جزیره کوچکی از بزرگترین مجمع الجزایر جهان و بزرگترین کشور مسلمان جهان ” اندونزی  ” می باشد  . این جزیره دو اقیانوس آرام و اقیانوس هند را به هم پیوند داده است و در نتیجه این اتصال خود از آب و هوای بسیار متفاوتی برخوردارگردیده است و مثل بسیاری از جزایر دیگر اندونزی ، دنیای مخصوص به خودش را دارد . دنیائی که نام این جزیره را در فهرست برترین مقاصد گردشگری جهان قرار داده است.

 

طبیعت زیبا و بی نظیر بالی
مجری برگزاری تورهای بالی – ناخدای سفر

جاذبه های گردشگری بالی

کوه Batur

کوه Batur بهشت کوهستانی است. این یک کوه آتشفشان در بخش شمال شرقی بالی است ، که شامل یک لبه محاصره ، یک زوج از دریاچه کالدرا همراه با دشت ها و مخروط آتشفشان است.

Pura Besakih

جایی در آتشفشان چشم انداز کوهستانی از شمال شرقی بالی شما می توانید مشاهده کنید Pura Besakih   بزرگترین مجموعه معبد هند و در سراسر جزیره بالی است . از ویژگی های این مجموعه معبد می توان گفت که تعداد زیادی از معابد ، زیارتگاه ها و سایر سازه های مذهبی به موازات آن بر دامنه جنوبی کوه آگونگ گسترش یافته است .

Tanah Lot

معبد Tanah Lot یکی از مقدس ترین معابد هند می باشد که در بالی است ، طراحی و معماریش آن را به یک مکان منحصر به فرد تبدیل کرده است . این معبد در بالای یک جزیره کوچک صخره ای در نزدیکی جنوب غربی ساحل بالی واقع شده است.

معبد Tirtha Empul

معبد Tirtha Empul در قلب جزیره واقع شده و آب آن دارای ویژگی تصفیه شدن است . استخری که از این معبد بزرگ هندو پر می شود ،همان است که از قرن 10 تا حال در سراسر اعتقادات مذهبی در دوران گذشته آمده است .

Batubulan

Batubulan  روستایی می باشد که در شمال شرق پایتخت Denpasar واقع شده است . یک قسمت مشهور جهان برای فرهنگ عالی و تاریخ آن ، به ویژه برای رقص Barong هنری است .

جنگل میمون Ubud

جنگل میمون Ubud یکی دیگر از بهشت های طبیعی بالی است .  آنجا یک پناهگاه میمون منحصر به فرد نیز است .این جنگل در Ubud قرار گرفته است ، تنها چند کیلومتر از شمال پایتخت فاصله دارد .

Bedugul

Bedugul یکی از واقعه های برجسته تاریخی می باشد که بیشترین بازدید را در بالی به خود اختصاص داده است. این منطقه منظره زیبا از سه دریاچه Bratan ، Tamblingan ، Buyan را پوشش می دهد.

Goa Gajah

سفر خود را به جزیره بالی ادامه دهید و به لذت بردن از یک سفر کوتاه به جنگل های سرسبز در بخش جنوب شرقی جزیره بپردازید . شما می توانید در سراسر غار عرفانی و الهام بخشی که به نام  Goa Gajah  معروف می باشد چرخی بزنید .

بالی ، پارک ملی برات

بالی برات،  پارک ملی است که شاید در جزیره بالی زیبا ترین بهشت طبیعی باشد . پارک در نوک غربی جزیره واقع است ، که در آن شما می توانید خود را در یک ترکیب طبیعی منحصر به فرد از جنگل های بارانی ، بادهای موسمی رها سازید .