ویزای دبی و نحوه دریافت

ویزای دبی و نحوه دریافت

هزینه ویزای دبی : 285 درهم

دبی یکی از مهم‌ترین و محبوب‌ترین قطب‌های گردشگری و تجاری جهان می باشد و جاذبه های دیدنی‌ دبی از مراکز خرید تا تفریحی و نمایشگاه های مختلف باعث رشد روزافزون سفر گردشگران به امارات گردیده است.

با توجه به دلایل ذکر شده ، تورهای دبی در صدر فهرست سفر گردشگران خارجی از جمله توریست های ایرانی قرار گرفته است.

شهروندان ایرانی که قصد سفر به دبی را دارند، می‌توانند با تیم رزرواسیون امارات تماس بگیرند و بهترین و ارزان‌ترین تور دبی را در بازه زمانی مورد نظر خریداری نمایند .

هموطنان ایرانی برای ورود به دبی نیازمند اخذ ویزای دبی می باشند ، مقاله زیر را با دقت مطالعه فرمایید تا با انواع و نحوه دریافت ویزای دبی آشنا شوید .

( با  شگفتی های شوکه کننده دبی  آشنا شوید ) .

ویزای دبی و نحوه دریافت
ویزای دبی و نحوه دریافت

 

انواع ویزای دبی

دسته‌بندی ویزای امارات بر حسب هدف و مدت سفر مسافران متغیر می اشد  و به چند گروه مختلف تقسیم گردیده است.

ویزای توریستی دبی به انواع ۱۴ روزه، یک ماهه و سه ماهه تقسیم می شود ، در برخی موارد ویزای یک ماهه با مراجعه به اداره مهاجرت و پرداخت وجه قابل تبدیل به دو ماهه است.

ویزای ترانزیت دبی نوع دیگری از ویزیت ویزا می باشد که دارای مدت ۱۴ روز است و قابل تمدید نیست.

ویزای کار و تجارت دبی بایستی توسط کفیل یا شرکتی که فرد را استخدام کرده باید اقدام شود. این ویزا به فرد امکان اقامت سه ساله در دبی را می‌دهد.

(برای آشنایی با  هزینه های سفر به دبی در ایام عادی  و  تعطیلات نوروز  کلیک فرمایید ) .

ویزای دبی و نحوه دریافت
ویزای دبی و نحوه دریافت

 

مراحل کاری برای دریافت ویزای دبی

برای صدور ويزا تجارتی، سياحتی و… دبی، باید شخص، شرکت يا سازمانی در دبی ضمانت کند تقاضاکننده ويزا  در تاريخ مقرر از کشور امارات خارج می شود . اين مسئول در امارات به نام “کفيل” شناخته می‌شود.

ويزاهای توريستی توسط  آژانس‌های مسافرتی ناخدای سفر درخواست می‌شود؛ مدت زمان مورد نیاز برای صدور ویزای عادی 7 روزه و ویزای فوری 3 روزه می باشد .

مسافران بایستی کلیه مدارک مورد نیاز زیر را در زمان مورد نظر تحویل کارگزار ویزای ناخدا بدهند .

 

مدارک مورد نیاز اخذ ویزای دبی

اسکن صفحه اول گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار

1 قطعه عکس با زمینه سفید

اسکن صفحه اول شناسنامه

آدرس و شماره تلفن مسافر

اسکن صفحه اول شناسنامه و صفحه اول و دوم شناسنامه پدر یا مادر برای افراد زیر 18 سال الزامی است .

به نکات زیر توجه کنید :

در صورت درخواست دریافت ویزا بدون رزرو هتل‌های دبی یک فقره چک به عنوان ضمانت نیز دریافت می‌شود.

به دلیل عدم دخالت سفارت برای صدور ویزای امارات، نیازی به مصاحبه حضوری از متقاضی نیست.

مدت اعتبار ویزای کشور امارات متحده عربی ۱۴ روز است؛ به عبارت دیگر، مسافر ملزم است که قبل از اتمام تاریخ اعتبار ویزا به این کشور ورود کند. همچنین، مسافر می‌تواند پس از ورود به کشور امارات فقط ۱۴ روز در این کشور اقامت داشته باشد و در صورت تاخیر مسافر برای خروج مشمول جریمه خواهد شد.

خانم‌های مجرد، دختران و پسرانی که ویزای آن‌ها به واسطه صدور ویزای همراهشان صادر شده است، بدون همراه خود نباید به دبی وارد شوند؛ در غیر اینصورت جریمه سنگین و زندان در انتظار آن‌ها خواهد بود.

همراه داشتن هرگونه قرص خواب‌آور، مسکن، آرام‌بخش و قرص‌های کدئین‌دار و هرگونه مواد مخدر ممنوع می باشد و در صورت مشاهده جریمه در پی خواهد داشت.

در صورتی‌که متقاضی قصد ورود به کشور امارات از طريق فرودگاه شهری غير از دبی (ابوظبی، شارجه و…) را داشته باشد ، باید ويزای ورود به همان شهر را تقاضا کند.

( توصیه می کنیم مقاله  ویزا و هر آنچه باید جهت اخذ ویزا بدانید  را حتما بخوانید ) .

ویزای دبی و نحوه دریافت
ویزای دبی و نحوه دریافت

 

حرف آخر

گردشگران برای سفر به دبی می توانند از بلیط های سیستمی و چارتری استفاده کنند ، و همچنین برای اقامت خود هتل های 3 تا 5 ستاره را در محل مورد نظر خود رزرو کنند.

توصیه می کنیم برای جلوگیری از صرف هزینه های زیاد ، قبل از هر اقدامی با تیم رزرواسیون بلیط های تخفیف دار و هتل ناخدای سفر تماس بگیرید و از مشاوره رایگان آنها بهرمند شوید .

88984780 – 021