ویزا سنگاپور

ویزا توریستی سنگاپور

سنگاپور از جمله کشورهای کوچک دنیا است که در ناحیه جنوب شرقی آسیا قرار دارد و با وجود وسعت اندک، خود یکی از پیشتازان اقتصادی در عرصه جهانی به شمار می‌رود که علت اصلی آن رونق صنعت گردشگری در این کشور است. 

ویزای توریستی کشور سنگاپور برای مسافرانی صادر می‌شود که قصد سفر تفریحی به این کشور را دارند. از آن‌جایی که جمهوری سنگاپور در ایران سفارت ندارد، برای گرفتن ویزای توریستی سنگاپور باید به کارگزاری‌های مراجعه کنید که با سفارت این کشور همکاری می‌کنند. ناخدای سفر کارگزار ویزای سنگاپور است.

انواع ویزا سنگاپور

ویزای توریستی سنگاپور تا یک ماه بعد از صدور معتبر است. از زمانی که وارد خاک این کشور شوید، می‌توانید تا چهارده روز در سنگاپور بمانید.
ویزای توریستی سنگاپور یک بار ورود است. حتی اگر پیش از تمام شدن چهارده روز از این کشور خارج شوید، باید دوباره درخواست ویزای توریستی بدهید.


مدارک ویزای توریستی سنگاپور

ویزا سنگاپور
ویزا سنگاپور

دانلود فایل مدارک ویزا سنگاپور


نکته‌ها:

-ویزا توریستی سنگاپور از تاریخ صدور دارای 2 ماه اعتبار است و شما پس از ورود به سنگاپور 30 روز می توانید در این کشور بمانید .

-ویزا کشور سنگاپور به 2 صورت عادی و فوری قابل دریافت است .

-دریافت ویزای عادی سنگاپور حداقل 15 روز و دریافت ویزای فوری سنگاپور 7 روز کاری می باشد .

زمان لازم برای صدور ویزا

زمان لازم برای تحویل گرفتن ویزا در ایران و رسیدن به ایران ۱۰ روز کاری می باشد.

هزینه صدور ویزا

مرحله بعدی در گرفتن ویزای توریستی سنگاپور پرداخت هزینه‌ی آن است. قیمت ویزا بسته به نرخ روزانه ارز، متفاوت است. در حال حاضر قیمت ویزای چهارده روزه‌ی توریستی سنگاپور ۱۰۵ تا ۱۱۰ دلار هزینه دارد.

سفارت سنگاپور:

سنگاپور در ایران سفارتخانه ندارد و درخواست ویزای سنگاپور از طریق سفارتخانه‌های سنگاپور در دیگر کشورها و همچنین آژانس‌های مسافرتی که با آژانس‌هایی در کشور سنگاپور مرتبط هستند و یا در مرزهای ورودی قابل انجام است.