نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی

  • کد تور: 96265
  • قیمت: 1.470.000 تومان
  • مدت: 3شب و4روز
  • تاریخ اولین برگزاری: 1396-11-09
  • تاریخ آخرین برگزاری: 1396-10-12
  • خدمات تور: بلیط رفت و برگشت با پرواز ماهان+ ویزا + 3 شب اقامت + ترانسفر فرودگاهی + راهنمای فارسی زبان + بیمه مسافرتی
  • مشاهده پکیج(نمایشگاه عرب هلث): دانلود
  • رزرو این تور

Arab Health Exhibition

نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی
نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی

توضیحات نمایشگاه:

نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی (عرب هلث) از ۰۹ الی ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزار میگردد.
نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی بزرگترین نمایشگاه و کنگره در خاورمیانه و دومین نمایشگاه بزرگ پزشکی در جهان می باشد. در حقیقت هیچ عرصه مهم دیگری برای بازار”تجهیزات و مراقبت های پزشکی” همچون این نمایشگاه در جهان وجود ندارد که بتوان هم در آن آموخت، هم سایر بازرگانان و فعالان را ملاقات کرد و هم به تجارت پرداخت. بازدیدکنندگان از این نمایشگاه می توانند با پیشگامان این صنعت جهانی در سازمان های منطقه ای و بین المللی در طی بیش از چهار روز ملاقات کنند و از ارائه طیف گسترده ای از محصولات و خدمات به طور همزمان بهره ببرند.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی
نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی

در دوره گذشته، بیش از ٤٠٠٠ تولید کننده، توزیع کننده و شرکت خدماتی مرتبط، نوین ترین فناوری ها، ابداعات شان و شیوه بهره برداری از آنها را در معرض نمایش گذاشتند. از جمله محصولات و خدماتی که تولیدکنندگان و توزیع کنندگان در معرض نمایش قرار می دهند، می توان به محصولات تجهیزات پزشکی، تجهیزات آزمایشگاهی، تجهیزات تشخیص طبی، فناوری های فیزیوتراپی و ارتوپدی، کالاها و لوازم مصرفی بیمارستان ها، محصولات و خدمات جراحی فناوری اطلاعات و ارتباطات در مراقبت های بهداشتی، مدیریت تسهیلات، خدمات پزشکی، رادیولوژی، خدمات مشاوره ای در مراقبت های بهداشتی، اشاره کرد.

کنفرانس های نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی ٢٠١٨:

نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی برگزار کننده ١٩ کنگره برای فعالان در عرصه پزشکی است و چهل و دومین دوره این نمایشگاه در سال ٢٠١٨ برگزار می شود. کنگره پزشکی و سلامت دبی به ارائه بهترین و بالاترین کیفیت آموزش مداوم به متخصصان پزشکی در منطقه شهرت دارد.

 

نمایشگاه عرب هلث دبی ٢٠١٨:

در نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی حدود ١٣٠٠٠ نماینده از سراسر جهان حضور دارند. سخنرانان بین المللی نیز در کنفرانس ها طیف گسترده ای از حوزه های پزشکی را پوشش می دهند. بیش از ٤٠٠٠ شرکت در این نمایشگاه آخرین فن آوری های خود را برای شرکت کنندگان متخصص در این حوزه از ١٦٣ کشور دنیا به نمایش می گذارند. هدف از این گردهمایی برگزاری جلساتی میان بازرگانان حوزه ی پزشکی و سلامت و مشتریان و برقراری ارتباط با همکاران و رقبای فعال است.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی
نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی

چرا باید در نمایشگاه بهداشت و درمان دبی ٢٠١٨ حضور یافت؟

 این نمایشگاه در مدرن ترین و هدفمندترین منطقه ی نمایشگاهی و در مرکز ناحیه ی تجاری دبی در فاصله ی ٢٠ دقیقه ای از فرودگاه این شهر برگزار میگردد. نمایشگاه بهداشت و درمان دبی همچنین میزبان غرفه هایی از ٣٩ کشور جهان جهت نمایش تجهیزات پزشکی، دستگاه ها و تجهیزات بیمارستانی میباشد. برگزار کنندگان کنگره ی سلامت و درمان دبی متعهدند که تضمین کنند همه کنفرانس های علمی که ارائه می شوند، در مورد موضوعات ارزشمند و به روز مرتبط با رشته های پزشکی هستند.

همچنین میزبانان این نمایشگاه برآنند که تحقیقات و فناوری های پیشرفته را در جهت آگاه سازی و اطلاع رسانی شرکت کنندگان پررنگ تر سازند. برای حضور در یک کنفرانس معتبر CME، نمایندگان می توانند از محتوای کنفرانس و تناسب موضوع برای مخاطبان مطمئن باشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رسمی نمایشگاه به آدرس www.arabhealthonline.com مراجعه فرمایید.

درج سفرنامه و دیدگاه‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *