تور مالزی سنگاپور نوروز

 • کد تور: 1402-102
 • مدت: 7شب و 8روز + بیمه مسافرتی
 • تاریخ اولین برگزاری: 1402-03-25
 • خدمات تور: پرواز رفت و برگشت خارجی + 7شب اقامت با صبحانه+ ترانسفر فرودگاهی + ترانسفر بین شهری زمینی + گشت نیم روزی با ناهار + لیدر فارسی زبان
 • مشاهده پکیج (تور مالزی+سنگاپور): دانلود
 • رزرو این تور

تور مالزی سنگاپور نوروز

تور مالزی سنگاپور نوروز

در طول سفر نوروزی مسافران در دو شهر زیبای کوالالامپور و سنگاپور اقامت دارند . ناخدای سفر بهترین هتل های سه، چهار و پنج ستاره برای اقامت مسافران در تورهای انفرادی و گروهی در نظر گرفته است.

خدمات ویژه مسافران ناخدای سفر   4 شب کوالالامپور+ 3 شب سنگاپور اقامت با صبحانه + ترانسفرفرودگاهی + ترانسفر بین شهری + ویزا + 2 گشت نیم روزی + لیدر + بیمه مسافرتی

 

درباره سنگاپور بیشتر بدانید ؟

سنگاپور یکی از مقاصد پر طرفدار میان گردشگران است که به نیویورک آسیا معروف شده است. این کشور زیبا که به نوعی یکی از بهترین کشورهای آسیا از نظر سلامت اداری، گردشگری و مدرنیته محسوب می شود، همواره توانسته است در بسیاری از رکورد های گردشگری جای خود را محکم کرده و در بعضی موارد حتی آبروی آسیا را بخرد.

داشتن باغ وحشی مدرن، آکواریومی زیبا و خیلی نقاط دیگر از این کشور، کشوری قدر ساخته است که هم اکنون یکی از بهترین نقاط دنیا هم برای زندگی و هم برای گردشگری می باشد.

تور مالزی سنگاپور نوروز
تور مالزی سنگاپور نوروز

جاذبه های گردشگری سنگاپور:

 1. شن‌های خلیج
 2. سنگاپور فلایر
 3. معبد دندان بودا
 4. نایت سافاری
 5. باغ‌ گیا‌هشناسی
 6. باغ‌های خلیج
 7. هتل رافلز
 8. اسکله کلارک
 9. تفریحگاه جهانی سنتوسا
 10. جاده باغ

 

کوالالامپور شهر شب و نور، شهر رنگ، شهر فروشگاه‌های بسیار بزرگ، شهر برج‌های دوقلو، شهری هم برای دیدن و هم برای خرید کردن. این شهر از هر کدام از شهرهای مهم آسیا رنگ و بویی به خود گرفته؛ اما برج‌های پتروناس، جنگل‌ها و پارک‌های طبیعی و مراکز خرید بزرگ و متنوع، بیش از همه باعث شهرتش شده است کوالالامپور پایتخت رسمی کشور مالزی و بزرگ‌ترین شهر این کشور است.در سفر مالزی با انتخاب تور کوالالامپور حتما متوجه خواهید شد که کوالالامپور بزرگ‌ترین شهر کشور مالزی و مرکز توریستی و اقتصادی آن است.

جاذبه های گردشگری کوالالامپور:

 1. برج های دوقلو پتروناس
 2. موزه ملی
 3. برج کی ال
 4. خیابان بوکیت بینتانگ
 5. بازار مرکزی
 6. غار میمونها
 7. شهر آبی سان وی لاگون
 8. پارک پروانه
 9. آکواریوم


  درج سفرنامه و دیدگاه‌ها

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.